Vyvíjače pary

Máte záujem o elektrický, plynový alebo iný vyvíjač pary? U nás ste na správnom mieste a s výberom vyvíjača pary (generátora pary) vám radi poradíme. Naša spoločnosť GARANT MARTIN, spol. s r.o. dodáva rôzne typy vyvíjačov pary vo výkonových radách s výkonom pary od 5 kg/h do 15.000 kg/h jedného zariadenia. Sme oficiálnym partnerom výrobcov vyvíjačov pary:  
EKOLOGICKY NEZÁVADNÉ
EKONOMICKY ÚSPORNÉ
MODERNÁ TECHNOLÓGIA

Všetky vyrábané zariadenia sú certifikované v zmysle platných predpisov v EU.

Vyvíjače pary (generátory pary) sú určené pre domáce i verejné použitie ako hlavný zdroj pary pre parné miestnosti. Využívajú sa všade tam, kde je potrebný lokálny zdroj pary a nie je k dispozícii centrálny zdroj pary. Prípadne ak dodávka centrálnej pary nie je ekonomická a rentabilná, alebo chcete sami rozhodnúť, kedy zdroj pary budete potrebovať.

Konštrukcie vyvíjačov pary sú riešené na základe dlhoročných skúseností výroby týchto zariadeni a využívajú najmodernejšie prvky novodobej techniky s prihliadnutím na jednoduchosť obsluhy a dodržanie vysokej účinnosti pri najvyššej bezpečnosti týchto zariadení.

Vyvíjač pary je vždy zákazníkovi dodaný ako jednotný celok, kompletne zmontovaný vrátane všetkých armatúr, čerpadla, horáku (mimo elektrických) a elektrického panelu s ovládaním (MaR) vyvíjača pary.
 

Výhody objednania vývíjača pary u Garant.sk:

  • dostupná cena
  • profesionálna konzultácia
  • kompletné riešenie

Dodávame vyvíjače pary (parné generátory):

  • elektrické,
  • plynové (ZP, LPG),
  • naftové
  • rekuperačné - ktoré vyrábajú paru z nevyužitého tepla spalín kogeneračných jednotiek, pecí a pod.

Neváhajte nás kontaktovať a konzultovať výber vhodného vyvíjaču pary s našim technickým oddelením. Mám záujem o vyvíjač pary