Kotly na ohrev diatermického oleja

Máte záujem o kotol na ohrev oleja? Na základe dlhoročných skúsenosti vám radi poradíme s výberom kotla na olej. Spoločnosť GARANT MARTIN, spol. s r.o. dodáva rôzne typy kotlov na ohrev diatermického oleja vo výkonových radách s tepelným výkonom od 70 kWdo 9.300 kW jedného zariadenia.

Sme oficiálnym partnerom výrobcov kotlov na ohrev oleja  ICI Caldaie S.p.A.,  L.P.V. CALDAIE  S.r.l.  a GARIONI NAVAL S.p.A.

Všetky vyrábané zariadenia sú certifikované v zmysle platných predpisov v EU.
 
EKONOMICKY ÚSPORNÉ
MODERNÁ TECHNOLÓGIA
 

O kotloch na ohrev oleja

Kúrenie olejovými kotlami sa považuje za ekologicky a energeticky úsporné. Na Slovensku je rozšírené menej, v západnej a južnej Európe využíva kúrenie olejom každá tretia domácnosť. Kotly na ohrev oleja sú správnou voľbou na tých miestach, kde nie je dostupný plyn, prípadne dostatok oleja na spálenie.

Využívanie kotlov na ohrev oleja na kúrenie je podobné ako kúrenie plynovými kotlami. Kúrenie kotlami na olej je možné kombinovať s inými zdrojmi tepla, ako sú napr. solar, tepelné čerpadlo, či krb. V tomto prípade je navyše potrebná zostava zásobníkov.

Kotol na ohrev diatermického oleja dodávame zákazníkovi vždy ako jednotný, kompletne zmontovaný celok, vrátane horáku a elektrického panelu s ovládaním (MaR) kotla na ohrev oleja.

Kotly na olej dodávame štandardne s vysoko kvalitnými horákmi RIELLO, ale na požiadanie je možná úprava pre použitie aj iných horákov ku kotlu.

Konštrukcie kotlov na ohrev diatermického oleja sú riešené na základe dlhoročných skúseností výroby kotlov na olej a využívajú najmodernejšie prvky novodobej techniky s prihliadnutím na jednoduchosť obsluhy kotlov a dodržanie vysokej účinnosti pri najvyššej bezpečnosti kotlov na ohrev oleja.
 

Výrobcovia a typy kotlov na ohrev oleja

Dodávame nasledujúce kotly na ohrev oleja rozdelené podľa výrobcu a prevedenia.

ICI Caldaie:
  • typ OPX – trojťahový  10 bar
  • typ OPX  REX – trojťahový  10 bar                             
L.P.V. Caldaie:
  • typ ROD – trojťahový
Garioni Naval:
  • typ TH a TH/V – trojťahový

Výhody objednania kotla na ohrej oleja u Garant.sk:
  • dostupná cena
  • profesionálna konzultácia
  • kompletné riešenie

Neváhajte nás kontaktovať a konzultovať výber vhodného teplovodného alebo horúcovodného kotla s našim technickým oddelením.Mám záujem o kotol