Elektrické vyvíjače pary


Máte záujem o elektrický vyvíjač pary? U nás ste na správnom mieste a s výberom elektrického vyvíjača pary (elektrický generátor pary) vám radi poradíme. Spoločnosť GARANT MARTIN, spol. s r.o. dodáva rôzne typy elektrických vyvíjačov pary vo výkonových radách s výkonom pary od 5 kg/hdo 240 kg/h jedného zariadenia.

Všetky elektrické vyvíjače pary a iné zariadenia sú certifikované v zmysle platných predpisov v EU.

Elektrické vyvíjače pary vždy dodávame zákazníkovi ako jednotný celok, kompletne zmontovaný vrátane všetkých armatúr, čerpadla a elektrického panelu s ovládaním (MaR) vyvíjača pary.
 

Využitie elektrických vyvíjačov pary

Elektrické vyvíjače pary používajú napríklad ako zdroj pary pri žehlení odevov, preparovaní pletených výrobkov, pančúch, ponožiek, či pri fixácii tvaru čiapok a klobúkov. V šúčasnosti sa elektrické vyvíjače pary často používajú v automobilovom priemysle pri finišovaní interiérov automobilov - napríklad bočné panely dverí, autosedačky, opierky a inde, kde treba dosiahnuť perfektný vzhľad textilu a kože v interiéroch.

Takisto sa elektrické generátory pary používajú ako zdroj pary pri dezinfekcii v nemocniciach, pri sterilizácii pôdy v poľnohospodárstve, pri dezinfekcii rôznych nádob a sudov v potravinárstve. Taktiež pri výrobe piva, vína, likérov, či v mliekarniach, kde nie je zdroj centrálnej pary. Ďalej pri vulkanizačných procesoch gumy, v baliacich tuneloch, do parných kúpeľov, príp. všade tam, kde je potrebné mať zdroj technologickej pary.
 

Výrobcovia elektrických generátorov pary

Elektrické vyvíjače pary (parné generátory) dodávame od týchto výrobcov:
Rotondi
  • typ IGOS - elektrický vyvíjač pary 
L.P.V. Caldaie
  • typ GVE - elektrický vyvíjač pary
ICI Caldaie
  • typ FLASH - elektrický vyvíjač pary

Výhody objednania elektrického vývíjača pary u Garant.sk:

  • dostupná cena
  • kompletné riešenie
  • profesionálna konzultácia

Neváhajte nás kontaktovať a konzultovať výber vhodného vyvíjaču pary s našim technickým oddelením.

Mám záujem o vyvíjač