FOTOGALÉRIA

Agregat Peto Speck
Cerpadlo Speck
DOKUMENTÁCIA

Piestové čerpadlá SPECK - Triplex


Spoločnosť GARANT MARTIN, spol. s r.o. dodáva vysokotlakové 3-piestové čerpadlá SPECK - Triplex série P (napr. P11/10-100D). Ide o nemecké piestové čerpadlá Triplex, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. Na základe našich dlhoročných skúseností vám s riešením čerpadla pre vaše zariadenie radi pomôžeme.
 
MODERNÁ TECHNOLÓGIA
 

O piestových čerpadlách SPECK - Triplex

Široká výkonová rada umožňuje výber čerpadla SPECK - Triplex presne pre každé jednotlivé riešenie, napr. pre vyvíjač pary, vysokotlaký čistič alebo inú priemyselnú aplikáciu. Čerpadlá SPECK - Triplex sa vyrábajú pre studenú vodu do 30°C, ale aj 70°C a 90/105°C ! Štandardné tlaky sú do 60 bar, ale niektoré typy aj pre tlaky 250 bar až 1000 bar ! Čerpadlá používajú keramické piesty s nekonečne dlhou životnosťou.

Spoločnosť GARANT MARTIN, spol. s r.o. dodáva nové čerpadlá podľa požiadavky zákazníka, ale aj servisuje jestvujúce čerpadlá SPECK na mieste inštalácie alebo v dielni našej spoločnosti.

V prípade požiadavky dodávame aj čerpadlá SPECK - Triplex na ráme s motorom pod obchodným názvom agregát PETO.
 

Typy piestových čerpadiel SPECK - Triplex

Jednotlivé čerpadlá SPECK sa líšia tlakom a teplotou vody.

Teplota:
  • 30°C
  • 70°C
  • 90 / 105°C
Tlak:
  • 60 bar
  • 250 bar
  • 1000 bar

Neváhajte nás kontaktovať a konzultovať výber riešenia piestového čerpadla SPECK - Triplex s našim technickým oddelením.Mám záujem o čerpadlo Speck

NA STIAHNUTIE